top of page

HAUAKIVITEENUSED OÜ

 

Meie ettevõte tegeleb piirdeaedade ja monumentide paigaldamisega, samuti haudade heakorrastamisega.Selleks, et matused näeksid välja väärikad ja korralikud, on vaja kalmistul haudade eest hoolt kanda. Kõik sugulased ei saa regulaarselt külastada  ja seetõttu on hauad võsastunud ja monumendid langevad longus maa alla, piirded hävivad.

   Seetõttu pakub meie ettevõte hauahooldusteenuseid.Haua hooldus:

   Prahi, lehtede, mahalangenud okste puhastamine, umbrohu puhastamine matmise seest ja aia perimeetrilt.Monumendi  ja lilleaia pesemine - hind kokkuleppel.Betoonsokli puhastamine samblast ja samblikust.

   Vanade lillede utiliseerimine ja lillede või pärja asetamine - kokkuleppel.Lillede istutamine  (maa ettevalmistamine ja asendamine)Monumendi pealkirja  taastamine ja uuendamine.

Fotoreportaaži pildistamine  "Enne ja pärast"  work.
Tel.: +372 609 0400

зображення_viber_2023-04-17_14-59-56-670.jpg

KLAASIST HAUMUMEMENDID 

Klaaskivi originaalsed klaasist monumendi kavandid

Eksklusiivsete hauakivide valmistamine individuaaltellimusel

Klaasist monumendid: kaduv mood või igavene mälestus?

Pikka aega on monumentide tootmine mõne jaoks muutunud tõeliseks kunstiks. Lisaks klassikalistele graniidist terastele valmistatakse hauakividest palju erinevaid variatsioone: majesteetlikke obeliske, marmorkompositsioone, erinevaid kujusid ja isegi oma kolumbaariume.

Materjalina kasutatakse reeglina sama kivi: graniiti või marmorit. Betoonmälestised on vähem levinud ja polümeergraniidist hauakivid on veelgi vähem levinud. Erinevaid riste valmistatakse puidust ja rauast, aga kuidas on lood klaasiga?

Habras, purunev ja läbipaistev. Näib, et te ei kujutaks ette hullemat materjali monumendi valmistamiseks. Aga kas on? Selgitame välja.

Klaasist hauakivide: kvaliteet koos iluga

Olles ametialaselt tegelenud monumentide valmistamisega, võin teid kohe veenda ühest asjast: hauakivide klaas pole kaugeltki nii habras kui aknaraamides leiduv. Mõelge lihtsalt järgmistele sõnadele:

Klaasi täielikuks looduslikuks hävimiseks (mis tähendab aja jooksul lagunemist) kulub 3000 aastat!

Kolm tuhat. Sellise tugevusega ei saa kiidelda ei graniit, marmor ega eriti metall ega puit. Lisaks suurepärasele kvaliteedile sobib klaas ideaalselt ka mõne mälestuskompleksi kujundamiseks.

Fakt on see, et graniit on raske ja range kivi. Ja hauaparandust tellides soovib klient sageli vabaneda hinge suruvast koormast. Siis on alternatiiviks valge marmor, kuid isegi see tundub mõnikord sobimatu.

Teine asi on klaas. See näeb sõna otseses mõttes õhuline välja – läbipaistev monument ei loo kunagi masendavat ega leinavat õhkkonda. See monument saab olema särav ja puhas, pakkudes silmailu igal kalmistukülastusel. Aga klaasSee võib olla erinev.

Kunstnik loob teie esitatud teabe ja loo põhjal monumendi või mälestuspaiga kompositsiooni ainulaadse kujunduse. Monumendi kavandi loomisel on ette nähtud eelarve piires võimalikud visuaalsed tõlgendused, kui kunstniku loominguline fantaasia ja tehnilised lahendused seda võimaldavad. Seetõttu palun  saatke võimalikult täielikud vastused kõigile järgmistele küsimustele:
1. Lugu - mida sa tahad monumendiga öelda. Mõelge inimesele, kellele see on pühendatud: mida ta armastas, mis talle meeldis, milline oli tema ettekujutus elust, mis oli elus kõige olulisem ja mida ta teile ja lähedastele tähendas. sulle.

2. Visuaalse esteetika peale mõeldes heitke pilk monumentidele meie kodulehel ja Instagramis. Rääkige meile, mis teile kõige rohkem meeldis: 

kuju - konstruktiivne või plastilisem - ümarad, pehmed jooned; skulptuurne või klassikalisem;  ristkülikukujuline, ümmargune, ristikujuline, laineline jne.
kompositsiooni olemus - ainult klaas või kombinatsioonis rändrahnude või graniidiga
monumendi suurus
klaasi ladumise tehnika - horisontaalne või vertikaalne
klaasitüüp - Läbipaistev Kerge roheka tooniga klaas. Dark Selective Glassil on tumelillad ja rohelised toonid või heledal Selective Glassil helerohelised, violetsed ja sinakad toonid. Selektiivklaasist monumendid on kallinenud ca + 35-50% nii toonuse andva väärismetalliga katmise kui ka seda tüüpi klaasiga töötamise keerukama eripära tõttu. Kerge sinakasrohelise peegeldusega peaaegu läbipaistva Crystal Clear Glassi puhul on monumendi loomise maksumus klaasi omadustest tulenevalt umbes +25-35%.
3. Ligikaudne eelarve, mida soovite projekti jaoks eraldada. Kuna meie klaasmonumendid on täielikult käsitsi valmistatud, on hinda mõjutav tegur meie meistrimeeste tööaeg - 3D  ja 1:1 mudelite loomine, iga kihi tehnilised toorikud, lõikamine, lihvimine, liimimine, puhastamine ja viimistlemine. Järelikult on kõige olulisem hinna mõjutaja monumendi kuju ja selle tehnilise teostuse keerukus. Monumendi suurus on hinna suhtes vaid tähtsuselt teine tegur.

4. Matmispaiga fotod ja mõõdud. Samuti lähedalasuvate objektide kõrgus ja laius, et kunstnik leiaks nende suhtes parima lahenduse ja joonistaks täpse renderduse.

MAKSE
Tasumise kord ja sissemaksete suurus: Klassikaline disain: 100% ettemaks. Erikujundusprojektide puhul jagatakse tasu arendusjärgus.

Заказ звонка

Информация отправлена. Спасибо!

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
8b9a3b3173de9b1e3d3085fcc17f84fe.jpg
image_viber_2023-03-30_00-38-49-160.jpg
image_viber_2023-03-30_00-34-13-200.jpg

Piirdeaiad

4bd9b5c441fd611c4b0dba2c528cb57e.jpg

Graniit Gabro must

GR102.jpg

Graniit hall  Pokost 

fc3d7947e1a39a9f8f30bcc0172340e3.jpg

Graniidist vooderdus

312004846_183724890835366_7752916905467042442_n.jpg

Sepistatud hauapiirded

Kui te mingil põhjusel ei saa meiega  kohapeal vastu tulla, võib meie konsultant teie juurde tulla (kokkuleppel)


GRANIIITAIAD

Graniitpiirdeid eristavad esteetika, vastupidavus, töökindlus, vastupidavus temperatuurimuutustele ja reostus. Neid on lihtne hooldada ja need ei vaja värskendusi ega parandusi.

Lähme siia

 

Võta meiega ühendust
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

Kontaktid:

☎️ +3726090400

hauakiviteenused@gmail.com

Avenir Light on puhas ja stiilne font, mida disainerid eelistavad. See on lihtne silmadele ja suurepärane font pealkirjade, lõikude ja amp; rohkem.

bottom of page